До недавнього часу смартфонам та іншим мобільним пристроям було важко сканувати відбиток пальці так само швидко і точно, як це робили спеціальні сканери на задній стороні апарату. Apple взагалі відмовилася від під екранних сканерів на користь аутентифікації по обличчю, нагадали у Venture Beat.

Цікаво: Qualcomm анонсувала флагманський процесор нового покоління – Snapdragon 865

Qualcomm вирішила рухатися в бік сканерів, розташованих під екраном, попри те, що цю технологію критикували за небезпечність – вона нібито дозволяє здійснити несанкціонований доступ, якщо власник використовує захисну плівку на екрані.

Нова технологія Qualcomm

У відповідь на критику з'явився сенсор 3D Sonic Max з підвищеною безпекою. Тепер для того, щоб почати працювати з телефоном, потрібно одночасно докласти два пальці до екрана. Поверхня сканування стала в 17 разів більшою, ніж раніше – тепер це "найбільший сенсор відбитків пальців", заявили в компанії.

Точність 3D Sonic Max також зросла в 20 разів, що також суттєво ускладнює життя шахраям і знижує ризик помилки. До того ж, сканер став працювати швидше.
Поки не ясно, коли саме ми побачимо 3D Sonic Max в пристроях, але можна припустити, що це станеться в 2020 році.


Qualcomm представила новий сканер 3D Sonic Max

Ключове питання – які компанії стануть використовувати таку технологію. Минулого тижня видання Korea Times повідомляло, наприклад, що Samsung збирається повністю відмовитися від технології ультразвукового сканування відбитків з огляду на її недостатню безпеку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно