Про це повідомляє GSMArena.

Читайте також: Qualcomm готує до випуску новий потужний процесор Snapdragon 7150

Новий чіп отримає ім'я Snapdragon 8150. Наразі Qualcomm розкрила не надто багато інформації про цей виріб: відомо, що він буде виготовлятися за 7-нанометровою технологією і зможе працювати у зв'язці з 5G-модемом Snapdragon X50.

З чуток, процесор отримає трикластерну архітектуру з вісьмома ядрами. Частота найбільш потужного блоку сягатиме 2,84 ГГц. Ядра двох інших кластерів зможуть функціонувати на частотах до 2,4 ГГц і до 1,78 ГГц.

Відзначається, що основою графічної підсистеми послужить прискорювач Adreno 640. Чіп також буде наділений іншими передовими компонентами.

Qualcomm Snapdragon 8150
Тести нового процесра Qualcomm Snapdragon 8150

Результати різних тестів, що з'явилися в інтернеті, говорять про те, що рішення Snapdragon 8150 демонструє доволі високу продуктивність. Наприклад, процесор ставить рекорди в бенчмарках по оцінці швидкодії на операціях, пов'язаних зі штучним інтелектом.

Читайте також: Intel планує випустити 5-ядерний процесор: деталі

Повідомляється, що Qualcomm повністю зніме завісу таємниці з новітнього процесора 4 грудня. Відбудеться це в ході заходу Snapdragon Technology Summit.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно