У майбутній модельний ряд 2020 року також увійшли дві модифікації чіпсета Snapdragon 765 для пристроїв середнього цінового сегмента, повідомляє The Verge.

До теми: AMD Ryzen 4000: що відомо про майбутні процесори та дата їх виходу

Особливості чіпсета Snapdragon 865

За заявою чіпмейкера, продуктивність і енергоефективність мобільної платформи Snapdragon 865 порівняно з попередником виросли на 25%. Зросла і швидкість обчислень штучного інтелекту – до 15 трильйонів операцій в секунду.

Ще однією особливістю SoC стала підтримка камер з роздільною здатністю до 200 мегапікселів, заявлена ​​і можливість запису 8K-відео на швидкості 30 кадрів в секунду.


Презентація нових процесорів Qualcomm Snapdragon

Snapdragon 865 підтримує всі актуальні стандарти і частоти 5G (mmWave, Sub 6 GHz, CA, DSS, NSA, SA) і максимальну швидкість з'єднання до 7,5 Гбіт/с, але не включає вбудованого модему – встановлювати чіп Snapdragon X55 другого покоління виробникам доведеться окремо.

Ключові характеристики процесора Snapdragon 765

Компанія також анонсувала більш доступний чіпсет Snapdragon 765 з вбудованим 5G-модулем Snapdragon X52, який, як і старше рішення, підтримує весь частотний діапазон 5G, але відрізняється меншою швидкістю з'єднання – до 3,7 Гбіт/с.

Читайте також: Брат відомого наркобарона випустив гнучкий смартфон, який "знищить Apple"

У лінійку також увійде "заряджена" версія SoC під назвою Snapdragon 765G для ігрових смартфонів середнього цінового сегмента. Очікується, що смартфони на базі нового чіпсета з'являться на ринку вже в лютому 2020 року.

Дата офіційної презентації

Докладні специфікації новинок Qualcomm оголосить пізніше в ході заходу Tech Summit, який проходить з 3 по 5 грудня на Гаваях.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно