Qualcomm описує ідею цієї ініціативи так: "Ми теж хочемо давати ентузіастам більше. Не тільки підвищену швидкість, покращене оточення і міць Snapdragon, але також доступ за лаштунки, спеціальні запрошення та подарунки, яких заслуговує наша спільнота. Ось чому ми представили програму Snapdragon Insiders, розроблену для шанувальників Snapdragon по всьому світу".

Цікаво Microsoft представила Group Transcribe – додаток для стенографування та перекладу зборів

Що запропонує компанія на новій платформі

Snapdragon Insiders описується як спільнота технологічних ентузіастів, які хочуть бути серед перших, хто дізнається і випробує останні досягнення Snapdragon і зможе поспілкуватися з розробниками. Учасники програми будуть першими отримувати новини та оголошення про пристрої з підтримкою Snapdragon, зможуть співпрацювати з творцями контенту й експертами Qualcomm.

Щомісяця компанія обіцяє ділитися інформацією про мобільні ігри, фотографію, фітнес і аудіо. Або, наприклад, порадами по роботі з мобільними камерами для отримання цікавих і якісних фотографій на апаратах з чіпами Snapdragon. Ті, хто захоче приєднатися, можуть зробити це дуже просто: достатньо відвідати офіційний сайт і підписатися там на розсилку. Також за новинами можна стежити в соціальних мережах Twitter, Instagram або YouTube.

Дивіться коротку презентацію нового сервісу: відео