Про це повідомляє Overclockers.

Читайте також: Процесор Intel Core i9-9900K протестували на продуктивність: вражаючі результати

Аби наочно оцінити масштаби дефіциту настільних процесорів Intel Core 8 покоління нижче наведені дані, як змінювалися їх ціни в період з першого вересня до сьогодні. У таблиці є інформація про ціни як для європейського роздрібу (перші два стовпці), надані нідерландським порталом Hardware.info, так і середня вартість (в доларах США) чіпів Intel Coffee Lake-S в українських магазинах за даними Hotline.ua.

Ціни на процесори Intel 8 покоління
Ціни на процесори Intel 8 покоління

За перші три тижні осені піднялися в ціні абсолютно всі моделі процесорів Intel Core 8 покоління, включаючи як 6-ядерні чіпи Core i7, так і 2-ядерні Pentium і Celeron. На тлі такого подорожчання багато рітейлерів прогнозують ще більш кардинальні відмінності між рекомендованою і реальною ціною процесорів Intel Core 9000 серії, реліз яких заплановано на наступний місяць.

Згідно з наявними даними, початкові складські запаси цих CPU виявляться ще менше, ніж у рішень Coffee Lake-S. При цьому останні, нагадаємо, носили статус дефіцитного товару протягом декількох місяців після релізу.

Больше новостей, касающихся событий из мира технологий, гаджетов, искусственного интеллекта, а также космоса читайте в разделе Техно