Одну з вантажівок, завантажену Model 3, було помічено на виїзді з фабрики у Фрімонті. За даними Electeck, якщо Tesla встигне доставити всі замовлені електромобілі вчасно, то поб'є рекорд минулого року, коли було доставлено 95 000 машин.

Не пропустіть Жахлива аварія: Tesla Model 3 відмовилася гальмувати і вибухнула з водієм у салоні

Tesla ледь встигає давати раду шаленому попиту на Model 3

Вантажівки Semi розвозять електромобілі в автосалони, звідки співробітники Tesla доставляють машини покупцям – як правило, на одну з найближчих зупинок для безконтактної передачі. Це не перший раз, коли Tesla Semi використовується для доставки легкових електромобілів. Однак тепер це вимушений захід, а не піар-хід компанії.

Не секрет, що Tesla зіткнулася з логістичними проблемами і не може задовольнити попит на доступну Model 3. Ілон Маск вже вибачився перед покупцями за затримки в постачаннях і подякував логістичним партнерам, які також перейшли на посилений режим роботи, за співпрацю.

Цікаво Електрокари Tesla виявилися в кінці рейтингу надійності та якості

Компанії необхідно доставити від 8 000 до 10 000 електромобілів клієнтам в Північній Америці до кінця червня, щоб успішно закрити другий фінансовий квартал.

На початку літа Маск також заявив про готовність до серійного виробництва електровантажівок Semi. Глава Tesla підтвердив, що акумулятори та силова установка будуть виготовлятися в Неваді, сказав про поліпшення в дизайні, але так і не назвав точну дату релізу.