На офіційному сайті Apple зазначається, що власники iPhone та iPad, які випустили до 2012 року, можуть зіткнутися з проблемами.

До теми: Через оновлення прошивки в iPhone виникають серйозні проблеми

Деталі. Власники iPhone 5 повинні завантажити оновлення операційної системи до iOS 10.3.4. на це вони мають термін до кінця тижня. Адже з 3 листопада буде заблоковано деякі функції, які залежать від відображення дати та часу.

Тобто проблеми можуть виникнути з використанням веб-браузера, App Store, електронної пошти та iCloud. Користувачі цих пристроїв вже отримують повідомлення із попередженням.

Власники iPhone 5 ризикують залишитись без доступу до інтернету
Користувачі вже отримують відповідні попередження

Що робити користувачам iPhone 5? Якщо ви не оновлювали свій iPhone 5 до 3 листопада 2019 року, для його оновлення потрібно створити резервну копію та відновити за допомогою Mac чи PC, оскільки оновлення програмного забезпечення "по повітрю" та iCloud Backup більше не працюють.

Як відомо, модель iPhone 5 є доволі стареньким смартфоном – його Apple презентувала у 2012 році. За весь час продажів у світі iPhone 5 було придбано понад 70 мільйонів цих пристроїв.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно