Відео, які розповсюджуються у тіктоці доволі переконливі, але чи справді додаток може перетворити смартфон у повноцінний проектор? Звісно ні, тож переходити за посиланнями на такі додатки не рекомендуємо, адже це можуть бути шахрайські програми, які після встановлення крадуть ваші дані, а той одразу гроші.

Важливо 8 додатків які варто негайно видалити зі свого смартфона

Разом з тим, запит на такі незвичні можливості смартфона чималий, і додатків, які обіцяють перетворити смартфон у проектор чимало. Знайти їх можна навіть в офіційному магазині Google Play.

Як би це мало працювати

На відео у тіктоці автор просто встановлює програму та запускає її у себе на смартфоні. Потім він спрямовує камеру на стіну, і на ній "проектується" все те, що зображене на екрані смартфона. Однак, щоб досягти такого результату потрібно додаткове обладнання, якого в сучасних смартфонах немає.

Небезпечні або оманливі додатки

Якщо ви відкриєте Google Play і введете у пошук "проектор", то побачите чималий перелік додатків, які пропонують перетворити ваш смартфон в проектор. В описі деяких навіть недвозначно мовиться про те, що у ролі проектора виступає саме камера, проектуючи зображення з екрану на стіну через матрицю.

В результаті у деяких додатків набралося по кілька мільйонів завантажень. Ось тільки ніякого проектора зі смартфона вони насправді не роблять.

Програми
Додатки обіцяють перетворити смартфон у проектор, однак це неможливо / Фото 24 канал

Якщо ви відкриєте відгуки до будь-якого з цих додатків, то побачите, що жоден користувач не отримав обіцяного функціоналу. І ми зараз не говоримо про програми, які використовуються для керування вже існуючими моделями проекторів через Bluetooth. Творці деяких утиліт прямо обіцяють, що перетворять будь-який смартфон на проектор.

Певна річ, розробники не хочуть, щоб їхні додатки видалили з Google Play, тож виходять із ситуації по-різному:

  • одні просто обрамляють екран смартфона в рамку, імітуючи проектор;
  • інші просто видають повідомлення про необхідність підключення додаткового обладнання;
  • а треті пропонують завантажувати сторонні програми, які не мають жодного стосунку до проекторів.

У жодному з випадків користувачі не отримають обіцяного функціоналу, оскільки для того, щоб перетворити смартфон у проектор звичайної камери недостатньо.

Не пропустіть Як скасувати підписку на сервіси та додатки в Google Play: покрокова інструкція

Підсумок

Не варто довіряти рекламі, яка обіцяє завдяки додаткам перетворити ваш смартфон на універсальний інструмент. У найкращому випадку ви просто не отримаєте бажаного результату, а в гіршому – ви можете бути ошукані і навіть пограбовані.

Встановлюючи додатки на свій смартфон потрібно бути обережним, навіть, якщо мовиться про офіційний магазин програм Google Play, адже і він містить чимало шахрайських утиліт спрямованих на довірливих користувачів.