У коментарі виданню "Інтерфакс-України" голова правління банку Петр Крумханзл назвав серпень 2019 року попередньою датою запуску нової версії.

Він також повідомив, що вже протягом двох місяців триває бета-тестування нової версії "Приват24", в якому беруть участь понад 20 тисяч клієнтів. У мережі вже є скріншоти бета-версії оновленого додатку "Приват24".

Читайте також: Які мобільні додатки найпопулярніші серед українців: цікавий рейтинг

Оновлений додаток "Приват24"

Новий "Приват24" базуватиметься на абсолютно новій архітектурі. Це зумовлено зростанням кількості клієнтів, а разом з цим і зростанням кількості операцій на одного клієнта. Нам необхідно забезпечити гнучкість і ефективність системи", – пояснив голова правління "Привату".

Він також повідомив, що у новій версії "Приват24" смартфон стане основою для отримання послуг. Мовляв, вже у 2018 році частка операцій у мобільній версії "Приват24" досягла 60%.

Читайте також: "Приват24" повертає гроші користувачам за підписку на Apple Music

"У 2018 році 9 мільйонів клієнтів користувалися системою "Приват24" у мобільному телефоні. До кінця 2019 року очікується, що їх кількість перевищить 10 мільйонів осіб", – резюмував Петр Крумханзл.

До слова, протягом одного лише року українські користувачі ледь не удвічі частіше почали оплачувати свої покупки та фінансові операції за допомогою смартфонів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно