Як раніше повідомляв 24 канал, окрім неробочого додатка від Приватбанку неможливо було додзвонитися на гарячу лінію банку.

Цікаво Український провайдер "Воля" страждає від атак хакерів

Ввечері 4 червня працює вебверсія, а також обидві версії додатків для IOS і Android.

В чому проблема

У пресслужбі банку розповіли, що проблема була із роботою мережі, при цьому картки приймали без перебоїв. Варто зазначити, що лише тиждень тому, 27 травня, банк мав схожі проблеми. Тоді сервіс Приват24 також перестав працювати через масштабний збій.

Користувачі у соцмережах скаржились, що недоступною була авторизація, тож неможливо було здійснити будь-яку банківську операцію.

Прес-секретар Приватбанку Олег Серга повідомив у коментарі 24 каналу, що причиною складнощів в роботі сервісу стала аварія на мережевому обладнанні.

У зв’язку з аварійною ситуацією мережевого обладнання Приватбанк повідомив клієнтів про тимчасові незручності з недоступністю авторизації у Приват24 та дзвінків до контакт центру банку.
– повідомив Олег Серга.

До теми Ця атака на нас – це атака і на онкохворих дітей: сайт фонду "Таблеточки" зламали хакери

Відновлено роботу Приват24 для бізнесу

Всередині дня, близько 14:30, Приватбанк відновив роботу Приват24 для бізнесу. Тоді запрацювали всі сервіси, за виключенням виписок. Також стала доступна "Оплата частинами" та кіоски (крім функції оплати мобільного).