Головні недоліки "старих" принтерів.

Донедавна одним із факторів, який відлякував багатьох та стримував від покупки принтера собі для дому, була висока вартість розхідних матеріалів. А міняти картриджі доводилося доволі таки часто.

Читайте також: Рейтинг найпопулярніших додатків у світі

Цей недолік виправила технологія так званої "безперервної подачі чорнил". Такі принтери не мають картриджів як таких, а якщо немає картриджів – немає необхідності їх міняти. Чорнила подаються просто на голівку принтера зі спеціальних ємностей-донорів, які, при необхідності, легко поповнити.

Така технологія надійна та перевірена часом. У чому мали нагоду переконатися й українські користувачі. Компанія Canon доводить її ефективність ось уже 4 роки на нашому ринку.

Серед основних переваг такої технології: вартість друку, відсутня необхідність часто докупляти розхідні матеріали, і висока якість роздрукованих документів, як чорно-білих так і кольорових.

принтери Canon

Основні переваги принтерів Canon Pixma G3411

Зокрема, принтер Pixma G3411 має компактні розміри, простий у використанні і наділений додатковими цікавими функціями. Такий принтер чудово підійде не лише для дому, але й для невеликого офісу. Окрім того, Pixma G3411 поєднує в собі одразу три пристрої:

  • принтер;
  • сканер;
  • копір.

принтери Canon

Однієї заправки чорнил вистачає на 6 тисяч чорно-білих або 7 тисяч кольорових роздрукованих сторінок. Також в комплекті із самим пристроєм йде додаткова баночка чорних чорнил, таким чином користувач отримує ресурс принтера "з коробки" – на 12 тисяч чорно-білих документів.

Canon принтери

Швидкість друку – 8 монохромних або 5 кольорових сторінок за одну хвилину. Так само за хвилину принтер зможе роздрукувати фотографію розміром 10х15 см.

Якість друку. Та головна відмінність і перевага перед конкурентами не в швидкості, а у високій якості друку, яку забезпечує фірмова технологія FINE з гібридною системою подавання чорнил: чорного – для чіткого тексту, кольорових пігментів – для яскравих фотографій, без полів, аж до формату A4.

Читайте також: Вас прослуховують: хто та навіщо стежить за користувачами через смартфони

Підключення до інших пристроїв. Цікава деталь: друкувати, сканувати документи можна прямо зі свого смартфона чи планшета, або з "хмари". Достатньо лише встановити супутній мобільний додаток Canon PRINT для iOS та Android. Авжеж, пристрій можна під’єднати і до стаціонарного комп’ютера через звичайний USB.

Багатофункціональний пристрій Canon Pixma G3411 стане незамінним помічником вдома, якщо ви часто друкуєте, хочете заощадити на картриджах і отримати при цьому високу якість друку.