Презентація новинок знову відбувається в режимі онлайн аби підвищити безпеку. Та немає сумнівів, що Apple влаштує видовищне шоу.

До теми Apple офіційно презентувала нове покоління iPad Pro

Першими продуктами, про які розповів Тім Кук, стали Apple Card Family (одна кредитна картка на всю сім'ю), а також оновлений сервіс Podcasts, який зараз буде доступний за передплатою.

Ця брелок-мітка стала куди цікавішою новинкою. AirTag, що виглядає, як 5 копійок, можна прикріпити до будь-якої речі, яку користувач боїться загубити.

Далі через програму Find My ваш iPhone допоможе швидко знайти загублену річ із міткою.

Ціна

Вартість однієї такої мітки – 30 доларів (що приблизно 840 гривень). Якщо купити одразу 4 AirTag, такий набір обійдеться у 99 доларів (майже 2 800 гривень).

Також в рамках презентації показали оновлену приставку Apple TV. Вона дає змогу відтворювати HDR-відео з високою кількістю кадрів.

Цікаво, що тепер налаштувати телевізор може допомогти iPhone. Зокрема. смартфон дасть змогу відрегулювати баланс білого для поліпшення якості картинки.

Оновили і пульт Apple Remote – він отримав сенсорну поверхню, новий дизайн і збільшену кількість кнопок.

Ціна

  • Вартість моделі з 32 ГБ пам'яті – 179 доларів (5 тисяч гривень);
  • Версія з 64 ГБ пам'яті оцінена 199 доларів (5 600 гривень).

Новий iMac, мабуть, став головною родзинкою вечора. Він теж отримав фірмовий чіп M1. При цьому моноблок отримав дуже тонкий корпус – 11,5 мм. Новий iMac оснащений 24-дюймовим дисплеєм 4,5K Retina, що підтримує True Tone.

Комічне Чоловік замовив у магазині яблука, а отримав iPhone

Також варто відзначити нову систему охолодження та Full HD камеру, яка працює з нейронних движком M1 для поліпшення якості переданого відео.

Але найбільше уваги привертає дизайн – 7 яскравих кольорів.

Ціна

Вартість на новий iMac стартує від 1299 доларів (36 400 гривень).

Також компанія несподівано представила оновлений iPhone 12. Тобто це той самий минулорічний “доступний” iPhone, але в новому кольорі – ніжно лавандовому. Виглядає по-весняному свіжо.

Це перший планшет, що працює на базі фірмового чіпа M1. Як кажуть в компанії, новинка на 50% продуктивніше, за попередника. А якщо порівнювати з першим iPad, то продуктивність перевищує “неймовірні” 1500 разів.

Ще одна фішка новинки – дисплей Liquid Retina XDR. Як каже виробник, такий екран забезпечує дуже реальну передачу кольорів, на рівні XDR.

Ціна

  • 11-дюймова версія оцінена у 799 доларів (22 400 гривень);
  • Більша 12,9-дюймова модель коштує 1099 доларів (30 800 гривень).

Весняна презентація Apple 2021: дивіться відео