Перш за все варто зазначити, чого компанія, швидше всього, не покаже сьогодні MacBook Air у новому дизайні. Також не варто очікувати нових iMac з екраном на 27 чи 32 дюйми. Не буде й HomePod з вбудованим Apple TV.

Цікаво Усе про жовтневі презентації Apple, Samsung та Google: коли й де дивитись і що покажуть компанії

Що може показати Apple

MacBook Pro на ARM

MacBook Pro традиційно оновлюють у жовтні. Тому його очікують сьогодні в першу чергу. Згідно з останньою інформацією, у 2021 році ноутбуки від Apple отримають зменшені рамки та більші дисплеї: 14-дюймова версія замінить собою торішню 13-дюймову. Також у лінійці буде версія на 16 дюймів.

За чутками MacBook Pro також повинні отримати дисплеї mini-LED з частотою оновлення 120 Гц.

Проте головною особливістю стане новий ARM-процесор Apple M1X (або M2). Кількість оперативної пам'яті зросте до 64 гігабайтів. Це зробить нові MacBook Pro набагато потужнішими попередніх версій на Intel і M1.

macOS Monterey

Нова версія операційної системи повинна бути презентована разом із ґаджетами, які з нею працюватимуть. Очікується, що сьогодні Apple назве точну дату релізу Monterey. Вона тестується з червня 2021 року.

AirPods 3

Деякі користувачі чекали нові AirPods третього покоління ще у вересні, разом з iPhone 13, проте компанія їх приберегла на майбутнє. Тому з великою імовірністю ми побачимо їх сьогодні та дізнаємося дату старту продажів. Великих змін в дизайні не очікується: AirPods 3 будуть схожі на AirPods Pro, але навушники не матимуть змінних амбушур.

Серед мінусів:

  • відсутність шумозаглушення,
  • відсутність режиму спілкування, який допомагає краще чути людину під час розмови,
  • не буде й підтримки просторового звучання.

Серед плюсів:

  • місткість акумулятора зарядного кейса повинна збільшитись на 20 відсотків,
  • покращаться низькі частоти,
  • можливо, з'явиться новий процесор, проте ця інформація не підтверджена.

Mac mini

Mac mini, як очікується, отримає новий дизайн. Корпус стане тоншим, а верхня його частина буде виготовлена з органічного скла. В комплектації передбачені USB4/Thunderbolt 3, два USB-A, Ethernet і HDMI.

Звісно ж, не обійдеться без оновлення процесора. Новий Mac mini отримає процесор M1X, який замінить версію з Intel. Mac mini з M1 залишиться у продажу після виходу нового комп'ютера.

Apple вже створила майбутню подію на своєму YouTube-каналі, де буде проходити трансляція заздалегідь записаного презентаційного ролика.