Флагманський смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra 5G назвали кращим смартфоном 2021 року. Як зазначили судді, це "кращий Android-смартфон, який коли-небудь виробляла Samsung, з великою кількістю функцій, приголомшливим екраном AMOLED, кращими у своєму класі камерами та іншим".

Цікаво Смартгодинник Huawei Band 6 уже в Україні: два тижні автономної роботи й 96 режимів тренувань

Хто ще потрапив до списку переможців

Цікаво, що до короткого списку цієї ж категорії пройшов ще один смартфон Samsung — Galaxy S20 FE, який, як зазначається, "надав улюблені фанатами функції флагманського Galaxy S20 більшій кількості користувачів. Серед таких функцій камера зі штучним інтелектом і дисплей Infinity-O з кадровою частотою 120 Гц.

Церемонія нагородження відбулася 30 червня.

Для нас є честю здобути визнання в такому конкурентному змаганні, як на цьогорічній премії GLOMO. Samsung має тривалу й успішну історію розвитку інновацій, і нашою метою – сьогодні і в майбутньому – є забезпечення користувачів пристроями, що задовольнятимуть їхні потреби,
сказала Стефані Чхве, старша віцепрезидентка й керівниця відділу маркетингу, підрозділ мобільних комунікацій Samsung Electronics.

Інші категорії

  • Кращий прорив в області мобільних технологій: Rakuten Mobile, яка володіє месенджером Viber.
  • Премія за проривні інновації: ARM за розробку процесорів мобільних пристроїв.
  • Краща інновація для реагування і відновлення від COVID-19: Китайсько-Японська лікарня дружби, а також компанія Huawei за технологію 5G Telemedicine Solution for COVID-19.
  • Кращі мобільні інновації для ринків, що розвиваються: Huawei за RuralStar Pro connectivity and digital solution inclusion.
  • Кращий сервіс мобільного оператора: Telenor Digital.

Нагадаємо, у 2020 році кращим смартфоном визнали OnePlus 7T Pro.