Особливості дирижабля

Цікаво: Аеротаксі Lilium Jet невдовзі здійснить перший маршрутний рейс

Airlander 10 отримає дійсно велетенські характеристики: 92 метра в довжину, до десяти тонн вантажопідйомності, а також двигун на 500 кВт-г. Інженери заявили, що серійна версія літального апарату готова до тестових польотів, які відбудуться пізніше в 2020 році. При цьому за ті шість спроб, що були зроблені раніше, кілька закінчилися аваріями, одна з яких майже повністю зруйнувала судно.


Аварія дирижабля Hybrid Air Vehicles

Оновлена ​​версія Airlander 10 має гондолу довжиною 46 метрів, а також новий паливний бак, який встановлять в корпусі апарату. Hybrid Air Vehicles робить ставку на екологічний туризм, оскільки судно не виробляє шкідливих викидів, працюючи від електричного мотора. Крім того, гелій в балонах забезпечує до 40% загальної підйомної сили. Як повідомляється, в планах у британської компанії – почати продажі дирижабля першим клієнтам у 2024 році.


Нові випробування пройдуть у 2020 році

До слова, нещодавно інша організація з Англії VariaLift Airships запропонувала використовувати суцільнометалеві дирижаблі, як вірогіднішу альтернативу літакам.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно