Що відомо про розробку? Спільно з компанією Webasto автовиробник створив електромобіль на базі моделі Mustang Lithium з потужністю двигуна понад 900 кінських сил і шестиступінчастою коробкою передач Getrag, повідомляє Engadget.

Читайте також: Volkswagen представила гібридну версію автомобіля Golf: особливості

Потужність крутного моменту (до 1355 Н·м) можна налаштовувати за допомогою 10,4-дюймового сенсорного дисплея, вибираючи попередні налаштування в діапазоні від "парковка" до багатообіцяючого "звір".

 

 

Дата виходу. Про серійний випуск такого електрокара поки не йдеться. За даними Ford, це єдиний зразок, створений для демонстрації можливостей автомобілів з електродвигуном і тестування технологій температурного контролю, які будуть використовуватися в "конвеєрних" моделях.

Інші авто компанії. Вже 17 листопада компанія має намір представити електричний кросовер, повноцінний дебют якого відбудеться в 2020 році, а в найближчі кілька років має намір налагодити випуск електричного пікапа F-150.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно