Кампанія людей

Цікаво У грі Plague Inc. з'явився новий режим: тепер людство можна рятувати від вірусу

При виборі кампанії людей геймерам належить стати одним з чотирьох бійців елітного загону. Їх мета полягає не тільки у виживанні, а й у виконанні завдань від начальства, які визначаються у випадковому порядку.

Крім основних місій передбачена і низка додаткових завдань. Після їх виконання солдати за всіма канонами повинні покинути поле бою на вертольоті.

Доступно три класи, які мають своє озброєння:

  • Штурмовик
  • Розвідник
  • Підтримка.

Трейлер гри Predator: Hunting Grounds (кампанія за людей) – дивіться відео

Кампанія за інопланетян

Як і слід було очікувати, ігрове втілення Хижака в теорії здатне без праці розірвати будь-якого спецназівця на шматки. Однак його вибір – потайне переміщення, адже хороший мисливець не трапляється жертві на очі до останнього.

Інопланетянин має в розпорядженні значний арсенал високотехнологічної зброї. І, знову ж таки, як і у фільмі, може активувати самознищення, якщо зрозуміє, що перемоги йому не бачити.

Тут класи теж три:

  • Мисливець
  • Берсерк
  • Скаут.

Трейлер гри Predator: Hunting Grounds (кампанія за інопланетян) – дивіться відео

Дата старту тестування та виходу гри

Тестування гри на PC (потрібен клієнт EGS) і PlayStation 4 (без передплати PS Plus) почнеться вже 27 березня, о 18:00 за київським часом. Реліз гри намічений на 24 квітня. Одну з ролей в Hunting Grounds виконав сам Арнольд Шварценеггер.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно