На такий крок компанія пішла в тому числі й задля обмеження доступу до конфіденційної інформації відомим інсайдерам, таким як, наприклад, Джон Проссер. Останній вже випустив відео з цього приводу, розповівши про посилення за останні тижні тиску Apple.

Цікаво Смартгодинник Huawei Band 6 уже в Україні: два тижні автономної роботи й 96 режимів тренувань

Що відомо про ситуацію

Крім того, відомо, що раніше компанія погрожувала судом китайському інформатору під ніком Kang і 3D-дизайнеру Джермейну Сміту. Останній опублікував якісні рендери потенційних пристроїв Apple.

Я ніколи не платив джерелу. Жодного разу не передавав гроші в руки. Ніяких транзакцій не було. І я завжди давав зрозуміти співробітникам, що вони не зобов'язані надавати мені інформацію,
– коментує інсайдер Джон Проссер.

Цікаво, що новина про камери походить саме від працівників Apple. Джерела сумніваються, що подібні заходи виявляться ефективними. І разом з тим наголошують, що носити камери змушують не всіх, а лише окремі конкретні команди.

"Це все чудово, – підсумовує видання, – крім… Спроби Apple озброїти своїх співробітників камерами відеоспостереження поліцейського рівня, які ефективно попереджають їх про витік… витекли. Ми злили це. Ось воно. Витік про попередження співробітникам Apple про неприпустимість витоку. Wat."