Як пише видання The Verge, в Microsoft заборонений ще ряд продуктів конкурентів, наприклад, сервіси Amazon Web Services (AWS) і Google Docs.

Може зацікавити: Google випадково випустила липневе оновлення Android

У чому річ. У компанії кажуть, усі ці сервіси не передбачають належного контролю. Тож у корпорації побоюються, що це може піддати загрозі їхню інтелектуальну власність.

Що стосується сервісу Grammarly, то у Microsoft вважають, що сервіс може відстежувати текст, що користувач набирає на клавіатурі, тож це теж ставить під загрозу конфіденційні дані компанії.

Що таке Grammarly? Це онлайн-сервіс перевірки правопису і граматики англійською мовою. Його розробили та запустили у Києві в 2009 році. Творцями сервісу є троє українців – Олексій Шевченко, Максим Литвин та Дмитро Лідер.

Сервіс підвищує якість письмового спілкування, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним. У 2017 році Grammarly був названий "найкращим онлайн-сервісом з перевірки правопису" від TopTenReviews.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно