Про це повідомляється на сторінці проекту на платформі Indiegogo.

Читайте також: Смарт-браслети Honor Band 4 і Honor Band 4 Running: характеристики та ціна в Україні

PowerWatch 2 обладнані кольоровим дисплеєм, GPS-модулем і датчиком серцебиття. Енергію ж пристрій отримує від встановлених термоелектричного генератора і сонячної панелі.

PowerWatch 2
PowerWatch 2 зможе заряджатися від тепла тіла людини

Перший дає змогу добувати енергію з тепла тіла користувача – він використовувався ще і в першій версії смарт-годинників. У другій же була додана сонячна панель, яка розташовується навколо екрану пристрою.

Відзначимо, один термоелектричний генератор виробляв енергію в кількості, достатній лише для найпростіших функцій. Сонячна ж панель дала змогу розробникам вдосконалити смарт-годинник. Вони отримали кольоровий екран, датчик пульсу і GPS-модуль. Втім, і зараз через відсутність стандартної підзарядки можуть бути встановлені обмеження: наприклад, активний GPS-модуль зменшить час роботи пристрою до 30 хвилин.

Огляд смарт-годинника PowerWatch 2 – дивіться відео

На краудфандинговій платформі Indiegogo проект PowerWatch 2 зібрав вже понад 1 100 000 доларів. Звичайна ціна даних смарт-годинників, як вказується, становитиме 499 доларів (близько 13 200 гривень). Поставки ж, згідно з інформацією на сторінці проекту, почнуться орієнтовно в червні 2019 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно