Оскільки суборбітальні запуски Virgin Galactic проводить з території США, то й видачею дозволів на ці запуски займається відповідний федеральний орган – Федеральне авіаційне управління США (Federal Aviation Administration, FAA). Під час польоту в місії Virgin Galactic Unity-22 літак залетів за межі зони, яка була дозволена для польотів. Це стало причиною того, що FAA призупинило дію дозволу до тих пір, поки не закінчиться розслідування інциденту. Тепер у Virgin Galactic повідомляють, що дозвіл був відновлений – новим суборбітальним польотам бути.

Читайте про місію Unity-22 Історичний момент: Річард Бренсон успішно здійснив політ на космоплані VSS Unity

Політ Річарда Бренсона до межі космосу: дивіться відео

Детальніше про дозвіл FAA

У компанії повідомляли, що відхилення від заданого курсу було спричинено сильними вітрами.

Під час розслідування Virgin Galactic пішла на співпрацю з Авіаційним управлінням та запропонувала свої корективи щодо умов туристичних суборбітальних польотів. І FAA ці корективи прийняла.

Завдяки цьому, як мовиться у заяві компанії, Федеральне авіаційне управління розширило можливості для польотів кораблів Unity:

  • Був збільшений район польоту. Це забезпечить більше варіацій зміни траєкторії, якщо це буде необхідно.
  • Також у Virgin Galactic повідомили, що "будуть включати додаткові кроки у свої процедури польоту". Це забезпечить кращу комунікацію із диспетчерами FAA, які контролюють політ.

Генеральний директор компанії відзначив, що FAA усе робить правильно і вони вдячні їй за "ретельний аналіз".