Про злиття у відкритому листі своїй команді повідомив генеральний директор OnePlus Піт Лау. Зокрема зазначається, що злиття відкриє для обох компаній нові можливості для зростання.

Не пропустіть Витончений та продуктивний: Huawei презентувала оновлений планшет Huawei MatePad

Співпраця та злиття

Співпраця двох компаній почалося вже давно. Так, багатьох китайських користувачів здивувала, але одночасно й потішила новина про те, що у представленій в 2021 році серії смартфонів OnePlus 9 виробник вирішив використовувати замість своєї фірмової оболонки OxygenOS, оболонку ColorOS, яка застосовується в смартфонах компанії Oppo.

Як з'ясувалося, даний крок був визнаний вдалим і на його основі було прийнято рішення про подальшу інтеграцію з Oppo.

За словами Піта Лау, така тісна співпраця дасть обом компаніям більше ресурсів для створення нових продуктів. Він пообіцяв, що одним з результатів цього злиття стануть частіші та стабільніші оновлення програмного забезпечення для пристроїв OnePlus.

Цікаво Сервіс Huawei Video розпочав роботу в Україні й запускає спеціальну кампанію з MEGOGO

Що тепер буде з OnePlus

У заяві зазначається, що OnePlus залишиться самостійним і незалежним брендом, і продовжить працювати над тим, щоб надавати користувачам найкращі продукти та досвід. Глава компанії повідомив, що вона і далі має намір підтримувати зв'язок зі спільнотою, як робила це раніше.