Як пише джерело, мова йде про як мінімум шість відео. У двох із них начебто фігурують різноманітні атрибути православної церкви.

Цікаво Вчені записали інформацію на пластик: метод перспективніший, ніж запис на ДНК

Образливе порно

  • Ці два фільми потенційно підпадають під статтю 148 Кримінального кодексу – "Порушення права на свободу совісті й віросповідання". Тому відомство зажадало не лише перевірити їх та заблокувати, а й просить Слідчий комітет розглянути питання про притягнення до відповідальності авторів цих відео.
  • Ще три ролики привернули увагу Роскомнадзора, оскільки в них нібито демонструються наркотики та способи їх вживання. Посиланнями на них відомство поділилося з Головним управлінням з контролю за обігом наркотиків МВС Росії. Потенційно ці відео підпадають під статтю 6.13 Кодексу про адміністративні правопорушення – "Пропаганда наркотиків".
  • Нарешті, Роскомнадзор звернувся до Генпрокуратури з проханням перевірити один відеоролик, зміст якого може підпадати під статтю "Образа представників влади". Як саме такий контент міг непоправно зашкодити моральному стану чи репутації когось із російської влади – незрозуміло.

Яким може бути рішення

Якщо експерти усіх залучених до справи організацій після достатньої кількості переглядів визначать, що ролики дійсно ображають почуття вірян і влади, а також пропагують наркотики, відомство внесе посилання на матеріали до Єдиного реєстру забороненої інформації та вимагатиме видалити ці відеоролики.

Якщо PornHub протягом доби не виконає запит, сторінки з зазначеними відео зможуть заблокувати. У разі повторних порушень під заборону на території Росії потрапить уже весь сайт.