Про самогубство стрімера розповіла його колишня дівчина, однак наразі ця інформація залишається непідтвердженою. Відомості про смерть стрімера підтвердив його сусід по кімнаті.

Цікаво У США психічні порушення дітей лікуватимуть відеоіграми

Після повідомлень про загибель Бернстіна тисячі гравців World of Warcraft зібралися на різних серверах, щоб вшанувати його пам'ять.

Перед смертю Бернстін у твіттері зробив пропозицію своїй колишній дівчині Бецці. Приблизно через 50 хвилин він написав: "Ах, мені шкода тих, кому доводиться мати справу з моїм божевіллям. Будь ласка, просто знайте, що в таких ситуаціях божевільна людина не контролює свої дії". Бекка заявила, що не бачила його пропозиції.

Проблеми зі здоров'ям

У жовтні 2017 Байрон Бернстін повідомив, що у нього діагностували біполярний розлад, як і у його матері. Він також розповідав, що його брат покінчив життя самогубством. Також Бернстін говорив, що у нього депресія.

Ким був Байрон Бернстін?

Він був один з перших стрімерів на платформі Twitch. Його аудиторія складала понад 900 тисяч фоловерів. Він також часто виступав як професійний кіберспортсмен і був відомим завдяки досягненням в онлайн-іграх World of Warcraft і Asheron's Call.