На сервері організували творчий конкурс, в якому потрібно побудувати копії відомих архітектурних пам’яток, передає pcgamesn.com.

До теми У Польщі запустили додаток, що контролює дотримання карантину через селфі

Це змагання триватиме до 27 березня. Для участі гравцям потрібна копія Minecraft і польський студентський квиток. Також там є кодекс поведінки, який потрібно дотримуватися.

Програма розваг під час карантину

Сервер Minecraft став частиною програми Grarantanna. Вона передбачає розробку різних онлайн-заходів, які мають розважити студентів, а також сприяти дистанційному навчанню під час карантину.

Також у Grarantanna запускають п’ятиденний конкурс Game Jam, учасники якого створюють гри, засновані на концепції «просування». Головна умова – учасникам має бути до 19 років.

Що відомо про коронавірус у Польщі

Наразі Польщі оголошено введення режиму епідемії. Цей режим, зокрема, передбачає зупинку навчання у школах, університетах, а також заняття у дитсадках. За недотримання цих умов запровадили штраф – до 5 тисяч злотих ( 32 500 гривень).

Станом на 23 березня у Польщі лабораторно підтверджено 634 випадки зараження коронавірусом. Внаслідок ускладнень, викликаних вірусом, загинуло 7 людей. Поки лише один хворий одужав.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно