Опублікований анімаційний ролик демонструє, як буде відбуватися запуск зорельота, повыдомляє Business Insider.

Читайте також: Як зорельот Starship виглядає зсередини: Ілон Маск показав захопливе відео

Політ. Багаторазова ракета-носій Super Heavy з 37 двигунами Raptor виведе Starship на суборбітальну висоту і потім повернеться на Землю. Для дозаправки космічного корабля, який "дотягнеться" до орбіти за допомогою шести власних ракетних установок, буде використовуватися його друга модифікація, переобладнана в танкер.

За словами розробників, підсумкового запасу палива буде досить для пілотованого польоту до Місяця, а в перспективі – до Марсу.

Політ корабля Starship – дивіться відео

Повернення корабля. Хоча анімація цього не показує, порожній космічний корабель ймовірно буде самостійно повертатися на Землю, покладаючись на термостійку обшивку. Потім він приземлиться біля ракети-носія, пройде передстартовий огляд і підготується до наступного рейсу на орбіту.

За даними компанії, наступні запуски космічних кораблів будуть здійснюватися зі стартового майданчика на південному сході Техасу.

Дата першого запуску. Зауважимо, засновник і глава SpaceX Ілон Маск заявив, що вихід нового зорельота на орбіту запланований на першу половину 2020 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно