З аналогічною заявою виступив оператор зв'язку YMobile, що належить SoftBank Corp, передає український "Інтерфакс".

Читайте також:  Що буде з пристроями Huawei на базі Android: відповіді на найпоширеніші питання

Причиною вони вказують обмеження щодо Huawei, які висунули Сполучні Штати Америки.

Тривожний дзвінок з Британії. Тим часом британська телекомунікаційна компанія BT Group, яка планує запустити першу в країні мережу мобільного зв'язку 5G, теж відмовляється пропонувати клієнтам смартфони Huawei.

У компанії пояснили, що їх турбує невизначеність щодо того, чи зможе китайська компанія використовувати Android в майбутньому.

Оператор мобільного зв'язку Британії EE пропонує споживачам смартфони з технологією 5G від Samsung і OnePlus в рамках підготовлюваного запуску мережі зв'язку нового покоління.

При цьому EE продовжить використовувати обладнання Huawei для впровадження 5G-мереж зв'язку.

Що відомо про скандал з Huawei?Скандал між китайською компанією та владою США триває вже не перший місяць. Ще у грудні минулого року у Канаді затримали фінансового директора Huawei Мен Ванчжоу. Затримання відбулося в рамках екстрадиції за запитом США у підозрі в порушенні американських торгових санкцій проти Ірану.

Пізніше Huawei звинуватили у технічному шпигунстві і у зборі конфіденційних даних за допомогою свого обладнання. Згодом Міністерство торгівлі США внесло китайську компанію Huawei у чорний список через загрозу національній безпеці. Саме через ці санкції Google вирішила припинити співпрацю з Huawei.

Окрім смартфонів, Huawei є виробником обладнання для впровадження 5G, тож у США та Європі були певні домовленості та контракти з цього приводу. Однак, після скандалу, американські виробники закликали європейські компанії не співпрацювати з Huawei у впровадженні 5G в Європі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно