Протягом останнього року на офіційному YouTube-каналі компанії з’явилася низка мультфільмів, що розвиває історію одного головного героя – молодого юнака. У різних серіях він вирушав у мандри разом із батьком, вживав заходів для збереження планети та облаштовував дім своєї мрії – і на кожному кроці йому допомагали інноваційні пристрої Samsung.

Цікаво Робот Jet Bot AI+ чи бездротовий вертикальний Jet – як вибрати пилосос Samsung

Родинні подорожі, збереження планети й домашній затишок: про що розповідають мультфільми

Перший відеоролик – "Живіть на повну з 8К". Його сюжет зосереджується навколо родинної історії: юнак, намагаючись знайти спільну мову з батьком, вирушає в подорож, озброївшись інноваційними девайсами Samsung і фільмуючи свої пригоди. Найяскравіші моменти він надсилає татусеві, спонукаючи його підвестися з крісла й приєднатися до сина. У такий спосіб Samsung допомагає подолати розрив між поколіннями й налагодити спільну мову між батьком і сином.

"Живіть на повну з 8К": відео

У другому мультфільмі – "Бережімо планету разом" – головний герой стає свідком екологічної катастрофи, до якої приходить людство. Виявилося, що це був тільки жахливий сон, та він змусив задуматися про вразливість нашої планети й обов’язок щодо її збереження, що лежить на всіх нас. Мультфільм закликає до відповідального й ощадного ставлення до природи та довкілля, щоб подбати про краще майбутнє, і почати з простих і доступних кожному дій, як це робить головний герой. Він перетворив коробку від телевізора Neo QLED на будиночок для кота, а старий Galaxy S8 – на пристрій для моніторингу домашнього улюбленця. Так він продовжив життя речей і запобіг їхньому потраплянню на звалища.

"Бережімо планету разом": відео

Компанія Samsung Electronics твердо переконана: важливі кожні, навіть найменші зусилля. А тому, узгоджуючи всі свої бізнес-операції з екологічним напрямом розвитку компанії, зменшуючи вплив на довкілля на всіх етапах життєвого циклу своєї продукції, Samsung також прагне надавати всім користувачам можливість активно долучатися до змін. Адже тільки разом ми зможемо змінити планету на краще,
– зазначила Олена Гетманчук, PR-менеджерка компанії "Samsung Electronics Україна".

У третьому мультфільмі Samsung зобразила найважливіше для кожного місце – дім. У барвистому анімаційному ролику компанія продемонструвала, як її інноваційні пристрої допомагають не просто вдосконалити оселю й зробити її зручнішою, а створити по-справжньому дім вашої мрії.

Вже знайомий персонаж готується до важливої події в житті – із допомогою високотехнологічних девайсів Samsung: смартгодинник нагадує про зустріч, пральна машина швидко приводить до ладу потрібний одяг, а робот-пилосос безшумно й без сторонньої участі прибирає безлад. Таким чином Samsung дбає про те, щоб кожна мить, проведена в домі, була зручною і приємною для всіх – навіть для домашніх улюбленців.

Кадр з мультфільму Samsung
Кадр з мультфільму Samsung / Фото Samsung

"Ідея третього мультфільму з’явилася дуже швидко. Цього разу хотілося додати гумору, добрих сімейних стосунків і лавсторі, до того ж не тільки між людьми, а й між тваринами. Повноцінним учасником історії став робот-пилосос, що не тільки виконував свої основні функції, як-от ефективне прибирання, а й допомагав людині в непередбачених ситуаціях. Ми плануємо й надалі розвивати сюжет і пригоди героїв. Як саме – побачите в наступних серіях, що представлять у такому анімаційному форматі інноваційні продукти та технології Samsung", – прокоментувала Наталія Буйко, старша спеціалістка з онлайн-маркетингу "Samsung Electronics Україна".

Серію мультфільмів Samsung створила спільно із студією Moonhauzen. Її керівник Дмитро Барчишак поділився технічними деталями й подіями, які залишилися за кадром цього креативного процесу.

Кадр з мультфільму Samsung
Кадр з мультфільму Samsung / Фото Samsung

"Створення мультфільму Samsung – це, безперечно, творчий і водночас технічно складний процес. Перш ніж ми перейшли до безпосередньо анімації, коли персонажі ожили в 3D, було вирішено безліч питань: розробка сценарію, погодження продуктових нюансів, малювання концепт-арту окремих персонажів і оточення, моделювання людей, котів, роботів і ґаджетів. Десятки людей заглибилися у світ головного героя, щоб створити цілісну ідею з єдиним стилем, колористикою та харизмою. Наприкінці проєкту ми займаємось написанням оригінальної музики з композитором і збираємо всі матеріали в єдину фінальну картинку, робимо остаточний монтаж і отримуємо ролик, готовий до генерального погодження. Протягом такого складного і творчого періоду трапляється багато несподіванок, покращень, а іноді й компромісів, але в будь-якому разі режисер, менеджери й велика команда досвідчених спеціалістів роблять все можливе, щоб кожна наступна серія анімації Samsung була вау!" – розповів він.

Кадр з мультфільму Samsung
Кадр з мультфільму Samsung / Фото Samsung

Samsung Electronics розробляє найрізноманітнішу продукцію, що стає в пригоді на кожному етапі життя й покращує кожен аспект повсякдення. Компанія докладає всіх зусиль, щоб запропонувати користувачам широке портфоліо, у якому вони зможуть вибрати техніку й пристрої відповідно до своїх потреб. Смартфони, телевізори й монітори з високою роздільною здатністю, розумна побутова техніка – усе необхідне, щоб створити дім своєї мрії, кожна мить у якому стане незабутньою.