Як повідомляє Wccftech, інсайдер під ніком Tum Apisak в своєму Twitter опублікував орієнтовні дані про результат тестування в популярному бенчмарку 3DMark FireStrike гібридного процесора AMD Gonzalo.

Читайте також: Коли представлять PlayStation 5: в Sony назвали терміни

Що відомо про процесор PlayStation 5? Саме AMD Gonzalo, за чутками, і ляже в основу ігрової консолі Sony нового покоління. Даний чіп, за непідтвердженими даними, повинен об'єднувати в собі процесорні ядра Zen 2 і графічну архітектуру Navi.

Результати тестування PlayStation 5. Повідомляється, що загальний результат системи на базі AMD Gonzalo виявився вищим 20 000 балів. Для порівняння, консоль PlayStation 4 набирає всього близько 5 000 балів, так що продуктивність майбутньої ігрової платформи Sony буде як мінімум в чотири рази вище.

Зауважимо, що це загальний бал, який отримала система, а не тільки її графічна підсистема, тому зіставляти результати з будь-якою відеокартою буде некоректно.

Якою буде PlayStation 5 – дивіться відео

Порівняння з продуктивними ігровими PC. Однак порівняти хоча б з чимось хотілося б. Тому відзначимо, що комп'ютер на базі процесора Intel Core i9-9900K та NVIDIA GeForce RTX 2070 набирає близько 21 000 балів. Також зіставні результати забезпечують системи на базі процесорів AMD Ryzen 7 2700X і відеокарт NVIDIA GeForce RTX 2080 або AMD Radeon VII.

Читайте також: NVIDIA представила нову лінійку відеокарт GeForce RTX SUPER: характеристики та ціни

Інші переваги PlayStation 5. Виходить, що рівень продуктивності консолі PlayStation 5 буде дійсно дуже високим. До того ж на додаток до потужного чіпа від AMD нова ігрова платформа Sony отримає швидкісний твердотільний накопичувач.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно