Про це повідомляє Gizchina.

Читайте також: Смартфон Xiaomi Mi8 Explorer Edition випробували на міцність: відео

Технологію сканування відбитків поліпшили в порівнянні з використаної в Mi8 Exploration Edition. За словами представника компанії, в Mi8 Pro застосована ще одна передова технологія.

Xiaomi Mi8 Pro
Xiaomi Mi8 Pro отримав покращений сканер відбитків пальців

Інтегрований з дисплеєм Mi8 Pro сканер відбитків пальців став на 29% швидше і на 8,8% точніше аналога з Mi8 Exploration Edition. Досягається це програмними поліпшеннями або ж за рахунок більш просунутих компонентів – не повідомляється.

Другою важливою технологією в Mi8 Pro стала передова система охолодження. За словами Лін Біна, вони використовували спеціальний матеріал, здатний змінювати свій стан з твердого в рідкий і назад. Він застосовується при створенні полімерів для створення систем охолодження космічних апаратів і скафандрів.

Xiaomi Mi8 Pro
Xiaomi Mi8 Pro матиме революційну для смартфонів систему охолодження

Компанія Xiaomi запевняє, що нова технологія охолодження дозволяє знизити температуру Mi8 Pro на 3 градуси при тому ж енергоспоживанні. Навіть така, здавалося б, невелика зміна помітно впливає на роботу акумулятора.

Читайте також: Xiaomi Redmi Note 6 Pro представили офіційно: характеристики і ціна бюджетного смартфона

Відзначимо, Xiaomi Mi8 Pro незабаром повинен з'явитися в продажу за межами Китаю.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно