Видання Independent повідомляє, що наразі в Тунісі від коронавірусу померли щонайменше 10 людей. Ще понад 300 людей отримали лабораторні підтвердження зараження, хоча рівень тестування в країні залишається мізерним.

Цікаво Роботи Boston Dynamics повністю замінять складських робітників

Можливості патрульних роботів

Щодо роботів P-Guard, то ними можна керувати дистанційно, а ще вони оснащені інфрачервоними камерами, тепловою камерою, а також звуковою та світловою сигналізацією. Робот здатний пересуватися містом на швидкості 13 км/год., крім того він має вбудований GPS датчик.

Робот P-Guard на вулиці:

Комерційний директор ENOVA, Бен Фархат, пояснив, що роботи обладнані низкою інструментів для спостереження, та може працювати через Wifi або 4G майже на будь-якій географічній відстані від оператора.

Роботів спеціально створювали для важкодоступних районів, як то промислові райони або гірські чи пустельні місцевості,
– наголосив Фархат.

За допомогою робота жителі можуть отримувати попередження та інформаційні повідомлення. Крім того оператор може спілкуватися з порушником через робота, все завдяки двосторонній системі аудіозв'язку.

На цьому відео видно, як місцевий житель розповідає на вимогу робота куди і навіщо він прямує:

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно