Як повідомляє Engadget, новинка вже пройшла сертифікацію в якості безпілотного транспортного засобу для комерційних рейсів.

До теми: У Google розповіли, як розвиватиметься штучний інтелект у 2020 році

Переваги нової технології

Основна відмінність технології від аналогічних розробок полягає в тому, що вона дає змогу модифікувати вже готові моделі вертольотів, минаючи етап розробки з нуля.

Випробування безпілотного вертольота – дивіться відео

Деталі про розробку

В якості тестової платформи для установки комплекту Flight Stack був обраний чотиримісний Robinson R-44. Фірмовий набір компонентів управління забезпечує як повністю, так і частково автономний політ – в останньому випадку процес нагадує роботу круїз-контролю в автомобілі.

Комплект Flight Stack також включає сенсорні панелі, названі "розумними посадочними майданчиками". Вони передають автопілоту додаткову інформацію про погоду, а також об'єкти, які низько літають (птахи або дрони), в околицях.

Передбачається, що всі системи будуть обмінюватися даними з існуючими мережами Федерального управління цивільної авіації США.

Дата першого запуску

Новинка вже пройшла льотні випробування, дата комерційного запуску безпілотного аеротаксі буде оголошена пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно