Наразі PayPal не робить таких спроб.

Цікаво: FacePay24 у Києві: в супермаркетах можна розрахуватись за допомогою обличчя

Що таке PayPal? Це одна із найбільших електронних платіжних систем у світі. Наразі її послугами користуються 164 мільйони клієнтів. Україна поки не входить до числа споживачів, яким відкрито повний доступ до всіх опцій сервісу.

Деякими послугами сервісу все ж можна скористатись. Наприклад, відправляти кошти – їх можна відправляти на рахунки, оплачувати товар, куплений в міжнародних інтернет-магазинах, поповнювати свій акаунт тощо. При цьому багато корисних функцій не доступні для українців.

Функції, які не працюють в Україні:

  • PayPal Zero – нарахування і введення коштів у валюті;
  • SRW Send – Receive – Withdrawal – можливість зберігання балансу на рахунку і при необхідності переведення його на карту;
  • Local Currency – ведення коштів у місцевій валюті.

Як користуватись PayPal в Україні?

  • Аби користуватись PayPal в Україні потрібно мати пластикову картку або банківський рахунок. Аби зареєструватись, потрібно зайти на офіційну сторінку paypal.com.
  • Далі обираємо кнопку "Sign Up" і вибираємо країну і мову. Визначаємо тип рахунку: "Особистий" ( для покупок онлайн, і внутрішніх переказів); Premier (для покупки і продажу онлайн) або Business (для компаній з наданням розширеного доступу відразу декільком особам).
  • Після цього потрібно заповнити анкету з особистими даними. Сервіс робить запит документів для підтвердження.
  • Далі потрібно підв’язати карти до рахунку. Вносимо всю потрібну інформацію та натискаємо "Зберегти і продовжити".
  • Переходимо за посиланням "Мій рахунок" і виконуємо вказівки сервісу. Далі з рахунку знімають 2 долари користувач отримує особливий код, після введення якого використовується для завершення процедури.

Як проводити оплату через PayPal?

Після реєстрації для користувача стає доступною функція розрахунку за товар в різних світових онлайн-магазинів.

Далі потрібно обрати продукт, вказати контакти доставки і обрати PayPal, як інструмент оплати. Після введення реквізитів користувач заходить у свій віртуальний гаманець і натискає "Підтвердити і оплатити". Вартість знімається з віртуального рахунку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно