Нова політика Epic Games Store. Як повідомляє Kotaku, за словами Суїні, стандарти якості Epic Games не допустять появи в магазині "паршивих ігор". Це не закриває інді-командам шлях на майданчик. Адміністрація однаково рада і незалежним проектам, і масштабним AAA-релізам, але тільки в тому випадку, якщо в них немає контенту для дорослих або шокуючого вмісту.

Читайте також: Ігровий ноутбук Acer Predator Triton 500 надійшов у продаж в Україні: особливості та ціна

Керівник підкреслив, що PC – відкрита платформа, а тому розробники тайтлів, які не підходять для EGS, завжди знайдуть спосіб зв'язатися безпосередньо зі споживачами.

Політика Steam. Valve, нагадаємо, вирішила слідувати іншим шляхом. Заявивши, що вміст Steam більше не є відображенням її цінностей, компанія значно послабила цензуру. Загальної радості, щоправда, такий крок не викликав: преса звинуватила корпорацію в безвідповідальності і назвала нову політику "боягузливою".

Ексклюзиви Epic Games Store. Це, до речі, далеко не єдина новина про майбутнє Epic Games Store. Після того як стало відомо, що в магазині з'являться гучні ексклюзиви PlayStation і кілька довгоочікуваних релізів, представники організації розповіли про ще одне нововведення, співробітництво з Humble Bundle: ключі для EGS можна буде купити і на сайті партнера.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно