Зараз нововведення доступне учасникам програми раннього доступу. Згідно з наявними даними, користувачі зможуть персоналізувати у новому віджеті новини за тематикою, що відповідає уподобанням, пише The Verge.

Цікаво Аудиторія браузера Edge від Microsoft зросла до 600 мільйонів користувачів

Що відомо

Для віджета використовується агрегатор новин Microsoft News, який збирає публікації з більш ніж 4500 джерел. Також використовується спеціальний алгоритм на основі нейромережі для підбору новин, які відповідають смакам користувача. Контент, зокрема, підбирається на основі матеріалів, які переглядає читач і які відмічає схвальним відгуком.


Нові віджети у Windows 10 / Фото The Verge

Джерело говорить про те, що для нормальної роботи нового віджета знадобиться браузер Edge на базі Chromium. Будь-яке посилання, по якому користувач переходить з віджета, буде автоматично відкриватися у фірмовому оглядачі Microsoft. Розробники говорять про те, що в новому віджеті не буде реклами, а при необхідності користувачі зможуть його взагалі відключити.

Як уже згадувалося, в даний час новий віджет доступний в рамках інсайдерської програми Microsoft. Випробувати його вже можуть користувачі тестових збірок Windows 10 з США, Канади, Великобританії, Австралії та Індії. Передбачається, що в стабільних версіях операційної системи це нововведення з'явиться в кінці 2021 року.