Нова функція дозволить зберегти профіль, але з позначкою Remembering під ім'ям користувача, повідомило видання BuzzFeed News.

Важливо Instagram запустив в Україні нову функцію для замовлення їжі онлайн

Однак, коли саме така функція буде доступна наразі невідомо.

Ми працюємо над цими оновленнями вже певний час, але зараз, зокрема через COVID-19, ми прискорилися, щоб підтримати нашу спільноту у важкий час,
– пояснила речниця Instagram Ліза Креншоу.

Служба підтримки Instagram зазначила, що профіль померлої людини зовнішньо жодним чином не відрізнятиметься від інших профілів. Втім, в її акаунт не можна буде зайти, він залишиться в тому ж вигляді, в якому його залишив власник. Одночасно з цим — такий профіль не показуватиметься у розділі "Цікаво".

Для того, щоб позначити профіль людини, яка померла, Instagram потрібно надати свідоцтво про смерть. Крім того, родичі можуть попросити видалити акаунт.

Коронавірус у світі: головне

  • Станом на 25 квітня у світі зафіксували 2 837 155 випадків захворювання на коронавірус. З них 197 698 людей померли, ще 808 975 хворих одужали.
  • Найгіршою ситуація є у США, Іспанії, Італії, Франції та Німеччині. У деякий країнах коронавірус перетворив культові споруди на лікарні та морги.
  • За інформацією ВООЗ, смертність від коронавірусу складає 3,4%, що в кілька десятків разів вища, ніж у звичайного грипу. Але в країнах, які не було готові до пандемії та отримали одразу забагато хворих одночасно, смертність зросла до 9%.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно