Відповідно до заяв геймерів на форумі Reddit, на цей раз Bethesda якимось чином примудрилася зламати навіть таку банальну річ, як перезарядку зброї.

Цікаво: Геймер випадково зіграв у неанонсований режим у грі Call of Duty: Modern Warfare

Які ж проблеми отримали геймери

Фанати Fallout 76 навперебій повідомляють про проблеми, з якими тепер пов'язана перезарядка зброї. Наприклад, вона ламає надіту броню або знімає з гравців позитивні ефекти, що взагалі є окремим приводом для страждань.

Річ у тім, що багато геймерів воліють прокачувати персонажа через мінімальний показник витривалості, адже в грі є перк, що дає велику кількість витривалості при малому показнику здоров'я. Це дуже поширений білд, і тепер він не працює, адже стовп, на якому він стоїть, вибивається однією-єдиною перезарядкою зброї.

Детальніше про проблеми з якими зіткнулися геймери:

На цьому біди не закінчуються. У деяких гравців постійно знижується показник максимального транспортування вантажу, частина перків позбулася атрибутів, ставши марною, і так далі. З повним списком нещасть фанатів Fallout 76 можна ознайомитися тут.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно