Перший суборбітальний політ корабля New Shepard з туристами на борту запланований на 20 липня. Крім переможця аукціону, в політ відправиться сам Джефф Безос, його брат Марк і ще один пасажир, ім'я якого поки також тримається в таємниці.

Цікаво Річард Бренсон спробує полетіти в космос раніше від Джеффа Безоса

Скільки заплатили за квиток на New Shepard

Аукціон проходив у Бостоні, штат Массачусетс, і виглядав, як захід, в рамках якого зібралися десятки представників учасників аукціону, які робили ставки від імені своїх клієнтів. Менше десяти хвилин знадобилося, щоб ціна квитка на корабель New Shepard злетіла з початкових 4,8 мільйона доларів до 28 мільйонів – саме за таку суму врешті і було придбано квиток.

Згідно з наявними даними, виручені під час торгів гроші відійдуть до фонду Club For The Future, який був створений кілька років тому для залучення молодих фахівців до роботи в технічних напрямках. Фонд також допомагає подальшому розвитку космонавтики та інших суміжних напрямків.

Що відомо про корабель New Shepard

  • Космічний корабель New Shepard являє собою багаторазовий прискорювач, призначений для доставки капсули з пасажирами на висоту понад 100 кілометрів від поверхні Землі.
  • За час розробки компанія провела 15 успішних тестових запусків New Shepard. Після досягнення потрібної висоти капсула з пасажирами відокремиться від прискорювача і продовжить політ в суборбітальному просторі.
  • Політ триватиме близько 10 хвилин, після чого капсула повернеться на поверхню Землі.