Основні характеристики та особливості. Згідно з витоком, новинка отримає 8,1-дюймовий дисплей і форм-фактор "розкладачки" із згином по горизонтальній осі, повідомляє Wccftech.

Читайте також: Виріз навпаки: Samsung запатентувала дивний смартфон – знімок

Інші специфікації невідомі. Очікується, що смартфон буде побудований на базі новітньої мобільної платформи Snapdragon 865, яка ще не була анонсована Qualcomm. З чуток, Samsung також приступила до розробки програмного забезпечення, оптимізованого для нового ґаджета.

За даними джерела, Galaxy Fold 2 отримав кодове ім'я Bloom (розквіт), яке імовірно символізує намір компанії розширити свої позиції на ринку гнучких смартфонів. Зауважимо, перший гнучкий смартфон вендора розроблявся внутрішнім найменуванням Winner (переможець).

Інсайдери приписують апарату Android 10 з коробки і кілька варіантів забарвлення корпусу, включаючи чорний, білий і бузковий.

Дата презентації. Анонс Galaxy Fold 2, як повідомляють мережеві джерела, відбудеться в квітні 2020 року після презентації лінійки Galaxy S11.

Дата початку продажів, ціна та інші подробиці про другий гнучкий пристрій компанії виробником не оголошені.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно