Особливості нової технології. Як повідмляє The Verge, протокол під назвою MeshTalk і являє собою децентралізовану наскрізну систему, яка, за словами представників Oppo, може охоплювати радіус до 3 кілометрів на відкритому повітрі, ретранслюючи сигнал безпосередньо між користувацькими пристроями.

Читайте також: Хакери викрали телефонні розмови клієнтів мобільних операторів

У людних місцях з великим числом активних смартфонів відстань між співрозмовниками може бути ще більше.

У зоні досяжності сигналу сумісні апарати будуть створювати локальну мережу і обмінюватися даними без використання базових станцій. За запевненням вендора, робота MeshTalk не чинитиме серйозного впливу на швидкість розряджання акумулятора смартфона. Імовірно, в режимі очікування ґаджети зможуть пропрацювати до 72 годин.

Кому буде корисна технологія та які смартфони її підтримуватимуть? Очікується, що альтернативний спосіб зв'язку буде корисний при відсутності доступу в інтернет або під час перевантаження веж стільникового зв'язку – наприклад, на концерті або в аеропортах. Список пристроїв, які будуть підтримувати нову технологію, буде оголошений пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно