Як пише видання Mashable, у центрі уваги на виставці MWC 2019 опинились гучні смартфони – Samsung Galaxy Fold та Huawei Mate X. У той же час прототип від Oppo незаслужено залишився поза увагою. Хоча ця розробка більш практична для звичайного користувача - камеру з рекордним 10-кратним оптичним збільшенням.

Читайте також: Як знімає камера смартфона Nokia 9 PureView: неймовірне фото

Що відомо про новинку. Oppo показала цю камеру на прототипі засекреченого смартфона. Цей унікальний модуль складається з трьох об'єктивів, – 48-мегапіксельної основної лінзи, ширококутної лінзи, що дорівнює 16-мм об'єктиву, і телефотокамери, еквівалентної 160-мм об'єктиву.

Унікальна камера Oppo

Як пояснили розробники, цю технологію вдалося реалізувати завдяки системі перископа і призми, яку інженери Oppo застосовували в першому 5-кратному оптичному зумі кілька років тому.

Для прикладу, смартфони з однією із найкращих камер на ринку – iPhone Xs і Galaxy S10 – маю тільки дворазовий оптичний зум. Смартфон з найкращою камерою у світі – Huawei P20 Pro – має 5-кратне збільшення.

Інші характеристики наразі не повідомляють. Детальніше про новинку в Oppo обіцяють розказати лише через кілька місяців.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно