Дата презентації. Як повідомляє CNET, Opel Corsa в ралійній модифікації, який готують до виставки 2019 Frankfurt Motor Show у вересні, поки не отримав офіційної назви.

Читайте також: Експерти визначили найбезпечніший електрокар в світі

Характеристики. Електрокар оснащений двигуном потужністю 136 кінських сил з обертовим моментом 258 ньютон-метрів. Роль "бензобака" виконує акумулятор на 50 кВт⋅г.

Для підготовки новинки до участі в гонках автомобілю полегшили кузов, змонтували каркас безпеки і захист дна. Додалися і такі важливі для дисципліни елементи, як системи гасіння вогню і швидкого знімання капота і багажника.


Гоночний Opel Corsa представлять у вересні

У гоночному електромобілі повністю відсутня система автоматичного управління. Змінилася і гальмівна система, спроектована з урахуванням можливостей рекуперативного гальмування.

Виробництво та ціна. Автовиробник має намір використовувати 15 електромобілів для гонок ADAC Opel e-Rally Cup, а також продавати нову версію Corsa для інших спортивних заходів.

Ціна новинки для роздрібних покупців складе близько 55 000 доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно