Що сталося цього разу? Проблема пов'язана з тим же оновленням KB4515384 від 10 вересня для збірки 1903.

Читайте також: В Google стався масштабний збій: що про це відомо

За даними ресурсу AskWoody, в середньому три з чотирьох пристроїв, що працюють на Windows 10, зіткнулися з помилкою авторизації і неможливістю ввести PIN-код на екрані входу в систему.

Інсталяція накопичувального оновлення KB 4515384 призвела до того, що з чотирьох машин доступ до вводу PIN-коду був закритий на трьох. Видалення оновлення не допомогло, як й інші спроби відновити роботу системи,
– зазначив один з "постраждалих".

Як вирішити проблему? "В якості тимчасового рішення можна видалити весь вміст папки C: \ Windows \ ServiceProfile \ LocalServices \ AppData \ Local \ Microsoft \ Ngc, і після перезавантаження PIN-код знову запрацює", – додав користувач.

Власники PC, які зіткнулися з вказаними наслідками оновлення, можуть скористатися наведеною вище інструкцією. Всім іншим джерело рекомендує призупинити роботу центру оновлень Windows до виходу відповідних виправлень.

Нагадаємо, спочатку користувачі скаржилися на "червоний екран", який викликає апдейт. Потім їхні PC почали втрачати зв'язок із мережею. Наразі компанія MIcrosoft працює над виправленням проблеми.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно