Як пише видання ixbt.com, проблема є дійсно масовою. Цікаво, що проблеми виникли лише у Mi 9 SE, а ось смартфони, завезені в Європу неофіційно, нормально перенесли це оновлення.

Дивіться також: Смартфон Xiaomi CC9 показали на рекламному фото, також відома ціна

Оновлення включає свіже оновлення безпеки і режим фотозйомки Moon Mode. Та саме через нього смартфон перетворюється на цеглину, а на екрані з'являється повідомлення про знищення системи.

Xiaomi Mi 9 SE

Xiaomi Mi 9 SE перетворюється на цеглину

Що кажуть в Xiaomi. Китайський виробник не забарився з поясненням. Там заявили. Що про проблему знають і наразі працюють над її ліквідацією.

"Xiaomi відомо про помилку в останньому OTA-оновлення прошивки (V10.3.1.0.PFBMIXM, V10.3.1.0.PFBEUXM) для Mi 9 SE, яка може привести до некоректної роботи пристрою. Ми припинили випуск цього оновлення після отримання кількох скарг від користувачів і працюємо над вирішенням цієї проблеми. Користувачам, які зіткнулися з цією проблемою, ми рекомендуємо звернутися в нашу службу підтримки клієнтів для отримання технічної допомоги", – заявили у Xiaomi.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно