Цікаво iOS 14 зможе запускати демо-версії додатків без їх встановлення

Як проявляється проблема з оновленням

Один з користувачів стверджує, що встановив оновлення Catalina 10.15.4 на свій iMac 2017 року, після чого комп'ютер відключився на кілька годин – весь цей час на екрані було видно тільки біле яблуко. Власник ПК перезапустив пристрій, після чого на екрані з'явився білий круг з товстою білою лінією на чорному тлі, такого ж розміру, що і зображення яблука.

Повторні перезапуски ні до чого не привели, тому користувач перейшов в режим відновлення і повернувся до бекапу – тільки після цього iMac знову запрацював.

Інший користувач спробував оновити ОС на своєму 13-дюймовому MacBook Air 2018 року. За його словами, лептоп був повністю заряджений і підключений до мережі, але на середині встановлення вимкнувся і більше не ввімкнувся. При цьому на натискання й утримання кнопки живлення ноутбук ніяк не реагував – не вмикався та не запускав вентилятор. Аналогічні проблеми торкнулися версії MacBook Pro 2019 року.

Однак деякі користувачі повідомили, що встановили оновлення без будь-яких проблем. Так, один з користувачів зміг оновити два Mac Mini 2015 року, 16-дюймовий MacBook Pro 2019 і 13-дюймовий MacBook Pro 2018.

Що кажуть в Apple

Наразі Apple ніяк не прокоментувала ситуацію. Кілька користувачів написали на форумі, що зв'язалися зі службою підтримки компанії і їм призначили експертизу, щоб перевірити пристрої. Водночас власники, які ще не оновили свої комп'ютери пишуть, що нарзі почекають зі встановленням нової версії macOS Catalina 10.15.4.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно