Користувачі вже будують теорії, як Google це вдалося. Крім усього іншого новий патч приніс оновлення безпеки для Pixel 5.

Цікаво Вчені підключили людський мозок до комп'ютера по бездротовій мережі

Нові результати продуктивності

Редактор видання DER STANDARD Андрес Прощофскі написав про виявлені результати у себе у твітері.

Виявляється, Pixel 5 тепер отримує набагато кращі результати в 3DMark. Приблизно на 30-50 відсотків краще в порівнянні з рівнем P5 в березні,
– пише журналіст.

Я ніколи не бачив подібного прискорення після випуску пристрою. І виникає питання: як це можливо?
– продовжує він у наступних публікаціях.

На жаль, вимірів в іграх поки немає, як і немає пояснення, звідки такий значний ріст продуктивності. Андрес Прощофскі припустив, що Snapdragon 765G, який встановлено на Pixel 5, спочатку міг працювати зі зниженою продуктивністю. А тепер обмежувачі прибрали, дозволивши процесору працювати на повну потужність.

При цьому, додає він, зазвичай підвищення продуктивності відгукується збільшеним нагрівом і троттлінгом (примусовим зниженням продуктивності чипа внаслідок сильного нагріву). Але в цьому випадку спостерігається кардинально інша ситуація.

Крім того, у тестах стабільності смартфон тепер отримує оцінку в 99,5 відсотка, проти 86,9 відсотка, які він набирав раніше. Обидві оцінки надзвичайно добрі, враховуючи, що інші виробники показують значно нижчі оцінки. Наприклад, Oneplus 9 Pro отримує 55 відсотків у цьому тесті.

Враховуючи, що Pixel 4a 5G заснований на тій же платформі й отримав таке ж оновлення, ймовірно, ситуація стосується і його.