Необов'язковий апдейт KB4568831 доступний у службі Windows Update – серед інших виправлень він містить і нове стартове меню операційки, повідомляє MSPowerUser.

Цікаво Свіже оновлення Windows 10 знову розчарувало користувачів: що пішло не так

Проте Microsoft поки не дала змогу повноцінно й легко активувати нововведення – всім хто бажає змінити інтерфейс доведеться вдатися до маніпуляцій з реєстром. Щоб уникнути неполадок перед процедурою рекомендується створити точку відновлення.

Як "ввімкнути" нове меню "Пуску"

Необхідно створити порожній текстовий файл за допомогою програми "Блокнот" і скопіювати в нього наступний вміст, після чого зберегти його як 20H2.reg, погодившись зі зміною розширення:

Після запуску файлу і додавання його вмісту в реєстр оновлене меню "Пуск" з'явиться в системі після перезавантаження ПК.


Нове оновлення додає оновлене меню "Пуск"

Варто зазначити, що така процедура проводиться ентузіастами на свій страх і ризик – користувачам без навичок роботи з реєстром рекомендується дочекатися офіційного патча.

Новий елемент інтерфейсу ОС суттєво змінив вигляд "плиток", вперше представлених ще з виходом Windows 8. Зокрема, вони були приведені до єдиної концепції Fluent Design і позбулися "живих" елементів.