Як заявили представники OnePlus, її пріоритетом є здоров'я та безпека клієнтів. Тому як тільки стало відомо про вибух смартфона, вони негайно розпочали розслідування.

Раніше Смартфон OnePlus Nord 2 вибухнув після купівлі, травмувавши власницю

Що каже компанія

Згідно з даними, вибух щойно купленого пристрою стався через "зовнішні фактори", а не через виробничий брак або проблеми з якістю деталей. OnePlus стверджує, що її продукти перед появою на ринку проходять ретельну перевірку та контроль якості.

OnePlus Nord 2 вибухнув у сумці / Фото LetsGoDigital

Нашим головним пріоритетом є здоров'я та безпека наших клієнтів. Ми зв'язалися із зацікавленим користувачем відразу після того, як дізналися про цей інцидент, і почали ретельне внутрішнє розслідування. Результати показують, що пошкодження цього пристрою було викликане окремим випадком, пов'язаним із зовнішніми факторами, а не будь-якою виробничою проблемою чи проблемою з продуктом. Однак ми залишаємося в тісному контакті з цим користувачем і запропонували нашу підтримку, щоб вирішити проблему. Ми хотіли б запевнити наших клієнтів, що наші продукти проходять ретельні випробування на якість та безпеку, в тому числі на різні рівні тиску і випробування на удар, щоб гарантувати, що вони відповідають галузевим стандартам і є безпечними у використанні,
– коментують представники OnePlus.

Які конкретно "зовнішні фактори" має на увазі компанія, не уточнюється. Можливо, власники смартфона якимось чином втручалися у його корпус.