В OnePlus також заявили, що за останні 3 роки вклала понад 150 мільйонів доларів в розробку мобільних технологій обробки зображень.

Цікаво Samsung розробила нову технологію для покращення камери смартфонів

Що ще анонсувала OnePlus

  • OnePlus анонсувала 4 технології обробки зображень, зокрема надширококутну матричну камеру з кутом огляду 140 градусів, об'єктив довільної форми, нову систему автофокусу і датчик IMX789.

    Надширококутна камера складається з двох ширококутних камер і трикутної призми. Дві камери роблять знімки одночасно, після чого виходить єдине зображення без спотворень.
  • Нова система автофокусу за швидкістю, каже виробник, наближена до людського ока – швидкість скоротили до 1 мс, що в 5-10 разів швидше, ніж у сучасних камерах. Камера з такою системою може швидко фокусуватися навіть під час тремтіння.
  • Також OnePlus представила технологію лінз довільної форми. У звичайних сферичних лінз спотворення досягають 10-20%. Нова технологія може знизити спотворення до незначного 1%.
  • Анонсували і датчик зображення Sony IMX789, який називають найдорожчим датчиком в історії. Він підтримує відеозйомку HDR в 4K при 120 к / с. Велика площа сенсора дозволяє отримати більшу кількість світла і поліпшити якість зображення.