Огляди

Огляд Sony PlayStation 5: некстген контроллер та 4К у кожен дім
13 січ
20:04
Консоль нового покоління від Sony – PlayStation 5 – з'явилася у продажі в Україні 19 листопада 2020 року, однак досі в магазинах техніки знайти її практично не реальне завдання. Саме тому детальний огляд приставки досі актуальний. Ми постаралися детально оглянути приставку з усіх сторін, щоб ви змогли сформувати власне враження та прийняти остаточне рішення перед купівлею.
Lenovo ThinkBook 13s: потужність та надійність у витонченому дизайні
3 трав
22:06
Спеціально для креативних та сміливих представників покоління Z та міленіалів компанія Lenovo представила суббренд ThinkBook. Перша представлена модель суббренду – ноутбук ThinkBook 13s – точно стане в нагоді не лише для роботи в офісі, але й за його межами.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.